THULE Kočík športový Urban Glide 3 Black

Kód: H92-10101972

Podrobný popis

Originálny kočík do každého terénu
Thule Urban Glide 3 je špičkový terénny kočík štandardnej veľkosti, ktorý je ideálny pre novorodencov i batoľatá. Modernizovaný kočík s viacerými komfortnými funkciami, vstavanou opierkou nôh, pohodlnou sedačkou s nastaviteľným sklonom a dostatočne veľkou strieškou s odvetrávaním zaisťuje pohodlnú jazdu po celý deň v akomkoľvek teréne.

Kočík Thule Urban Glide 3 je navrhnutý pre aktívnych rodičov a ponúka kombináciu pohodlia, funkčnosti a výkonu na akomkoľvek povrchu. Zažite špičkovú ovládateľnosť vďaka elegantnej a ľahkej konštrukcii a veľkým pneumatikám veľkosti 16" plneným vzduchom pre perfektné odpruženie. Či už sa prechádzate mestom, alebo zdolávate nerovný terén, tento kočík poskytuje plynulú a pohodlnú jazdu. Otočné predné koleso bez námahy prejde preplnenými ulicami a ľahko sa zaaretuje, keď idete rýchlejším tempom. Otočná ručná brzda zaisťuje optimálnu kontrolu rýchlosti na chodníkoch aj v kopcovitom teréne.

Kočík Thule Urban Glide 3 je nielen praktický, ale aj pohodlný. Jeho kompaktné skladanie jednou rukou uľahčuje skladovanie a prepravu. Priestranný úložný košík s uzatváraním na zips ponúka dostatok miesta na prepravu všetkého, čo potrebujete pre svoje dobrodružstvo.

Vďaka prémiovým vlastnostiam, ako sú vzduchom plnené pneumatiky pre hladkú jazdu a dostatočné dlhá strieška s odvetrávaním, bude vaše dieťa v pohodlí, nech už bude deň akýkoľvek.

Technické parametre:
- rozmery: 104 x 69 x 116 cm
- max. hmotnosť dieťaťa: 22 kg
- max. nosnosť kočíka: 34 kg
- rozmery zloženého kočíka: 88 x 58 x 31 cm
- hmotnosť: 11.9 kg
- výška na sedenie: 51 cm
- priechod dverami: 69 cm
- zodpovedá bezpečnostným normám

Dodatočné parametre

Kategória: Športové kočíky
Hmotnosť: 14.79 kg
Farba: Čierna
Typ kolies: Nafukovacie
Délka: 90,70 cm
Šířka: 34,70 cm
Hloubka: 62,10 cm
Objem: 195446,71 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: