Doprava a platba

Podmienky dodania

Vynakladáme všetko úsilie pre čo najrýchlejšie dodanie tovaru od chvíle objednávky.

V prípade, že objednáte tovar, ktorý je skladom do 11:00, odošleme Vám tento tovar na celom území Slovenskej republiky v ten istý deň. (Platí iba v pracovné dni).

Prepravná spoločnosť DPD alebo Zásielkovňa  má na doručenie 24 hodín, takže tovar máte na druhý deň po uskutočnení objednávky na Vašej prevádzke (Podľa skladovosti).

V prípade, že objednáte tovar po 11:00 hodine, bude odoslaný nasledujúci deň, takže ho máte za 2 dni u Vás doma.

Bohužiaľ i u nás môže dôjsť k situácii, kedy nebudeme môcť dodať tovar v stanovenej lehote. V tom prípade Vás budeme vždy kontaktovať a dohodneme sa s Vami na ďalšom postupe (dostanete informáciu o dostupnosti tovaru, ponúkneme Vám iný podobný tovar, vykonáme storno objednávky).

Vyhradzujeme si právo od zmluvy odstúpiť v prípade, že tovar nebude u dodávateľa dostupný. Ak bude nedodaný tovar vopred uhradený a dohodneme sa na storne objednávky, bude Vám čiastka za objednávku vrátená do 7 dní od uskutočnenia dohody.

Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy, ktorá vzniká samotným dodaním tovaru. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí v objednávkovom formulári.

Pokiaľ zvolíte ako spôsob platby platbu prevodom na náš účet, bude pre Vás tovar rezervovaný po dobu 7 dní. Ak po uplynutí tejto lehoty nebude celá čiastka objednávky (vrátane poštovného) pripísaná na náš účet, bude objednávka stornovaná a tovar vrátený do predaja.

Prevádzkovateľ internetového obchodu Double B - Businnes, s.r.o. nenesie zodpovednosť za zásielky zverené k dodaniu prepravnej spoločnosti DPD alebo Zásielkovňa . V prípade nedoručenia zásielky nás kontaktujte e-mailom na adrese obchod@hovienkovo.sk

Ceny prepravy  Platba bankovým prevodom/kartou Platba dobierkou
Pri objednávke DPD do 100 € a váhy do 5kg
3,5 €
5,5 €
Pri objednávke DPD do 100€ a váhe do 20kg
4,5
6,5 €
Pri objednávke DPD do 200€ a váhe do 31kg
5,5€

7,5 €

Pri objednávke DPD nad 100€ a váhe do 20kg
ZDARMA

2,0€

Pri objednávke DPD nad 200€ a váhe od 20kg do 31kg
ZDARMA

2,0€

Pri objednávke Zásielkovňa do 100 € a váhy do 5kg
 2,5€  nie je možná
 
Pri objednávke Zásielkovňa do 100€ a váhe do 10kg
 5,0€  nie je možná
 
Pri objednávke Zásielkovňa nad 100€ a váhe do 10kg
 ZDARMA  nie je možná

 

 

Tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej služby DPD alebo Geis do 24 hodín od expedície. Priebeh prepravy môžete sledovať na stránkach www.dpdportal.sk alebo www.zasielkovna.sk po zadaní kódu balíka, ktorý Vám prepravca zašle formou sms správy.

V prípade prekročenia hmotnosti objednávky nad 250 kg, budeme musieť zásielku zaslať na palete.