Doprava a platba

Podmienky dodania:

Vynakladáme všetko úsilie pre čo najrýchlejšie dodanie tovaru od chvíle objednávky. Štandardné doručenie objednávok je do 2-5 pracovných dní. Prepravná spoločnosť DPD alebo Packeta má na doručenie 24 hodín.

Bohužiaľ i u nás môže dôjsť k situácii, kedy nebudeme môcť dodať tovar v stanovenej lehote. V tom prípade Vás budeme vždy kontaktovať a dohodneme sa s Vami na ďalšom postupe (dostanete informáciu o dostupnosti tovaru, ponúkneme Vám iný podobný tovar, vykonáme storno objednávky).

Vyhradzujeme si právo od zmluvy odstúpiť v prípade, že tovar nebude u dodávateľa dostupný. Ak bude nedodaný tovar vopred uhradený a dohodneme sa na storne objednávky, bude Vám čiastka za objednávku vrátená do 7 dní od uskutočnenia dohody.

Objednávka je návrhom kúpnej zmluvy, ktorá vzniká samotným dodaním tovaru. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky je vyplnenie všetkých predpísaných údajov a náležitostí v objednávkovom formulári.

Pokiaľ zvolíte ako spôsob platby platbu prevodom na náš účet, bude pre Vás tovar rezervovaný po dobu 7 dní. Ak po uplynutí tejto lehoty nebude celá čiastka objednávky (vrátane poštovného) pripísaná na náš účet, bude objednávka stornovaná a tovar vrátený do predaja.

Prevádzkovateľ internetového obchodu Double B - Business, s.r.o. nenesie zodpovednosť za zásielky zverené k dodaniu prepravnej spoločnosti DPD alebo Packeta. V prípade nedoručenia zásielky nás kontaktujte e-mailom na adrese obchod@hovienkovo.sk

 


Platba prevodom cez bankový účet: IBAN: SK11 0200 0000 0031 7704 0458 a VS: číslo objednávky bez H. Objednávku Vám expedujeme po prijatí platby na účet.  

Tovar Vám bude doručený prostredníctvom kuriérskej služby DPD alebo Geis do 24 hodín od expedície. Priebeh prepravy môžete sledovať na stránkach www.dpdportal.sk alebo www.packeta.sk po zadaní kódu balíka, ktorý Vám prepravca zašle formou sms správy.

V prípade prekročenia hmotnosti objednávky nad 250 kg, budeme musieť zásielku poslať na palete.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie