CANPOL BABIES Tanier silikónový delený s prísavkou Macko - krémový

Kód: H92-51-401_CREME
Novinka
Neohodnotené
Značka: CANPOL
19,99 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to zvláštny okamih, keď vaše dieťa začne jesť samo. Silikónový tanier s prísavkou MACKO je ideálny pre prvé príkrmy vášho bábätka na začiatku jeho dobrodružstva s rozširovaním jedálnička, vrátane metódy BLW.

Tanier má protišmykovú prísavku, ktorá zabraňuje nekontrolovanému pohybu po povrchu stola alebo dosky kŕmiacej stoličky a zabraňuje prevráteniu alebo úplnému zhodeniu riadu na podlahu. Tanier je vyrobený zo 100% vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu. Štyri priehradky uľahčujú porciovanie a triedenie rôznych pokrmov, čo povzbudzuje bábätko, aby skúšalo nové chute a jedlo samo. Silikónový riad je flexibilný, odolný a nerozbitný, čo je pre malé deti veľmi dôležité. Možno umývať v umývačke a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Tanier Canpol babies s prísavkou MACKO je z osvedčených a bezpečných materiálov. Vyrobené bez BPA, PVC, ftalátov alebo iných škodlivých látok. Má všetky potrebné testy a príslušné certifikáty. Doplňte sadu riadu pre vašich najmenších o ďalšie potrebné prvky a vytvorte si vlastnú jedinečnú kolekciu.

Vlastnosti:
- Ideálne pre prvé príkrmy dieťaťa, aj s metódou BLW.
- Špeciálna prísavka zabraňuje prevráteniu a odhodeniu taniera.
- Praktický - je možné umývať v umývačke a ohrievať v mikrovlnnej rúre.
- Vyrobené zo 100% vysoko kvalitného potravinárskeho silikónu.
- Pevný a pružný - odolný voči nárazom a pádom.
- Bezpečné pre dieťa – neobsahuje BPA a iné škodlivé látky.
- Vhodné pre deti od 6 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Misky a tanieriky
Hmotnosť: 0.32 kg
Délka: 25,00 cm
Šířka: 3,00 cm
Hloubka: 21,00 cm
Objem: 1575,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Keď sa narodí bábätko, zrazu potrebujete niekoľko vecí. Okrem iného hračky pre bábätko, podbradníky, veci na starostlivosť o dieťatko, kŕmenie a detskú bezpečnosť. Zohnať všetky tieto veci Vám pomôže aj ponuka od Canpol babies. Výnimočnosť ich produktov vychádza z ich vlastného dizajnu a zo spolupráce so skutočnými mamičkami. Bezpečnosť, praktickosť a hravosť je teda pri ich produktoch zaručená.