THULE Kočík Urban Glide 4-wheel Beige/Black set S

Kód: H92-VP-F181285

Podrobný popis

THULE Urban Glide 4-wheel set S obsahuje:
- športový kočík
- hlbokú korbu

Kočík do každého terénu
Kočík Thule Urban Glide so 4 kolesami je mestský kočík do každého terénu, ktorý je ideálny pre novorodencov a batoľatá. Ako dokonalý mestský kočík štandardnej veľkosti v sebe dokonale spája pohodlie, funkčnosť, veľkorysý úložný priestor a skvelé jazdné vlastnosti na akomkoľvek povrchu. Je navrhnutý na každodenné použitie a umožňuje bezkonkurenčnú ovládateľnosť. Hladko prejde úzkymi zákrutami aj preplnenými priestormi, či už sa prechádzate ulicami mesta, alebo zdolávate nerovný terén.

Vyskúšajte vynikajúce odpruženie pneumatík plnených vzduchom, ktoré zaisťujú hladkú jazdu aj cez vysoké mestské obrubníky alebo lesné cesty. Kočík Thule Urban Glide so 4 kolesami je navrhnutý tak, aby sa dokázal prispôsobiť a skvele fungovať – od spevnených mestských ulíc až po drsnú prírodu.

Otočná ručná brzda umožňuje plynulé ovládanie rýchlosti v akomkoľvek teréne a možnosť zloženie jednou rukou do kompaktného tvaru uľahčuje skladovanie a prepravu aktívnym rodičom. Vyznačuje sa zvýšenou nosnosťou umožňujúcou prevážať až 10 kg nákladu. Kočík Thule Urban Glide so 4 kolesami poskytuje dostatok priestoru na uloženie nevyhnutného vybavenia a ďalších vecí – od tašky s plienkami a desiatou až po nákupné tašky a osobné veci. Máte tak slobodu vziať si so sebou všetko, čo potrebujete pre svoje dobrodružstvá.

Technické parametre:
- rozmery: 104 x 69 x 116 cm
- max. hmotnosť dieťaťa: 22 kg
- max. nosnosť kočíka: 34 kg
- rozmery zloženého nosiča: 88 x 58 x 28 cm
- hmotnosť: 13 kg
- výška na sedenie: 51 cm
- priechod dverami: 69 cm
- zodpovedá bezpečnostným normám

Pohodlná detská vana na prechádzky v každom teréne
vana Thule Urban Glide Bassinet váš kočík behom chvíľky premení na pohodlný kočík. Ľahko sa pripevňuje ku kočíku nacvaknutím.

Vana je ideálna pre dojčatá vo veku 0–6 mesiacov a obsahuje kryt na nohy a odvetrávaný matrac, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne. Keď skončíte s chôdzou, korbu je možné ľahko a ticho oddeliť od kočíka.

Komfortná jazda
Priestranná a pohodlná vana s odvetranou spodnou časťou a matracom

Veľká odvetraná strieška
Rozkladacia a odvetraná strieška zaisťuje dieťaťu pohodlnú jazdu za každého počasia. Strieška poskytuje úplné zatienenie a ochranu pred UV žiarením s ochranným faktorom 50+

Odnímateľný matrac
Odnímateľný a perforovaný matrac s poťahom umožňujúcim pranie v práčke

Mäkká vnútorná časť
Mäkká a pohodlná sieťovina na vnútornej strane pre pohodlie vášho dieťaťa, s odolnou vodoodpudivou tkaninou s ripstopovou úpravou na vonkajšej strane

Jednoduchá montáž
Adaptéry pre ľahké pripevnenie/uvoľnenie z korby určené pre váš model kočíka

Vynikajúca viditeľnosť
Reflexné prvky na okraji striešky a spodnej časti vany pre lepšiu viditeľnosť za zlých svetelných podmienok

Jednoduchá manipulácia
Ergonomická rukoväť na jednoduché prenášanie

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované kočíky
Farba: Béžová, Čierna
Typ kolies: Nafukovacie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: