NUTRILON 4 Vanilla batoľacie mlieko 800 g, 24+

Kód: H92-173396NUTRI
Novinka
Neohodnotené
Značka: NUTRILON
21,45 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Batoľacie mlieko Nutrilon ProNutra pre deti od ukončeného 24. mesiaca s príchuťou vanilky.


Dávkovanie a odporúčania:

Riaďte sa individuálnou potrebou dieťaťa a odporúčaním vášho pediatra. Pri zavádzaní prvých nemliečnych príkrmov sa riaďte odporúčaniami lekára.

Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete na obaloch.


Zloženie:

Sušené odtučnené mlieko, laktóza (z mlieka), demineralizovaná srvátka (z mlieka), koncentrát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mlieka) 12%, rastlinné oleje (slnečnicový, repkový), hydrogénfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý , fruktooligosacharidy 0,844%, rybí olej, uhličitan vápenatý, citrát trihořečnatý, citrát tridraselný, kyselina L-askorbová, chlorid sodný, mliečne aróma, emulgátor (sójový lecitín), chlorid draselný, L-askorbát sodný, síran železnatý, síran zinočnatý, cholekalciferol, DL-α- tokoferyl acetát, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamín, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), nikotínamid, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavín, D-biotín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, jodid draselný, fytomenadión.
Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.


Návod na prípravu nápoja:

- Umyte si dôkladne ruky a vysterilizujte používaný riad.
- Prevarte čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40° C.
- Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
- Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.
- Pridajte zodpovedajúce množstvo prášku do vody. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.
- Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.
- Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávku

Podávajte ihneď a spotrebujte do 2 hodín.


Dôležité upozornenia:

Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Vždy zlikvidujte nespotrebovanú stravu. Neohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním.

Po každom použití obal vždy dôkladne uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.


Rada Pronutra:

Nutrilon rada Pronutra je určená predovšetkým pre správny vývoj dieťaťa. Už vyše 40 rokov výskumu materského mlieka zaručuje vyvážené zloženie výrobkov Pronutra.


Viete, že...

- Zloženie Pronutra podporuje imunitný systém vďaka vitamínom A, C a D?
- K lepšiemu rozvoju mozgu (pamäti, myslenia a koncentrácie) prispieva Omega 3 mastná kyselina alfa-linolénová obsiahnutá v Pronutra?
- Pronutra mlieko obsahuje unikátnu zmes prebiotík scGOS/lcFOS (9:1), využívaných črevnou mikroflórou dieťaťa?
- Vitamín D, potrebný pre správny rast a vývoj kostí, je tiež obsiahnutý v Pronutra mlieku?

O Nutrilone:​

Tím expertov sa viac ako 40 rokov zaoberá výskumom materského mlieka. Nové poznatky napomáhajú inováciám výrobkov výživy pre dojčatá, batoľatá a tiež dojčiace mamičky.

Okrem toho Nutrilon nezabúda ani na dojčatá a batoľatá so špecifickými stravovacími požiadavkami, akými sú napríklad alergie, grckanie, koliky, intolerancia laktózy a ďalšie.

Materské mlieko je pre bábätko tou najlepšou výživou. Dodáva mu všetko potrebné pre zdravie, odolnosť voči chorobám a správny vývoj. Aby mali aj dojčatá, ktoré nemôžu byť dojčené, optimálnu výživu, Nutricia vylepšuje receptúry dojčenských mliek podľa vzorca materského mlieka. Mlieka plného vitamínov, potrebných a užitočných látok.
Dodatočné parametre

Kategória: Batoľacie mlieka (12-24 mesiacov)
Hmotnosť: 0.9 kg
Délka: 12,10 cm
Šířka: 13,00 cm
Hloubka: 19,80 cm
Objem: 3114,54 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výživa pre bábätká je dôležitá v každej časti ich vývoja. Počiatočné mlieka aj pokračovacie mlieka, ale aj rôzne pochúťky pre detičky by mali byť zdravé a chutné. NUTRILON pracuje v spolupráci s vedcami, ktorí skúmajú materské mlieko a svojim zložením sa mu snažia čo najviac priblížiť. Nutrilon produkty sú tu pre podporu imunity a zdravý vývoj vášho bábätká.