BRIGHT STARTS Hračka s melódiou na C krúžku Pull, Play & Boogie™ opica 0m+

Kód: H92-13089-6
Akcia
Neohodnotené
Značka: BRIGHT STARTS
14,95 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Hračka Bright Starts Pull, Play & Boogie prinesie radosť vám aj dieťaťu, ktoré sa učí a hrá naraz! Jemné potiahnutie za list spôsobí, že sa opičí kamarát začne naťahovať. Sledujte, ako sa jej telo rozťahuje a pomaly sťahuje v rytme 60-sekundových veselých melódií. S touto hudobnou naťahovacou hračkou podporíte rozvoj jemnej motoriky, vizuálneho zapojenia a príčin a následkov. Dieťatko si zamiluje mäkkú rozmanitosť látok, ktoré umožňujú hmatové skúmanie, pestré farby opice a doplnkov a chichotanie, ktoré táto hračka prináša!

Tento plyšový opičí kamarát má priložený odkaz, že sa bude zdržiavať všade tam, kam sa vy alebo dieťa vyberiete. Hračka sa ľahko pripevňuje na kočíky, autosedačky, nosiče a ďalšie zariadenia, aby zaujala dieťa a prinútila ho skúmať a rozvíjať tak zábavu a zručnosti počas cestovania.

Vlastnosti
- Jemne potiahnite list Pull, Play & Boogie a sledujte, ako sa telo opice rozťahuje a pomaly sťahuje, pričom hrá 60-sekundová veselá melódia.
- Vyrobené z rôznych tkanín, ktoré sú mäkké na dotyk a umožnia hmatové skúmanie dieťaťa; podporuje vizuálne zapojenie, dosahovanie, chytanie a príčinu a následok.
- Ľahko sa pripevňuje na kočíky, autosedačky alebo nosiče; udržiava dieťa v pozornosti, nech je kdekoľvek, a zároveň podporuje kľúčové vývojové míľniky.
- Vhodné od narodenia.
- Čistite vlhkou handričkou a jemným mydlom, sušte na vzduchu neponárajte do vody.

Rozmery produktu: 36,58 x 13,97 x 7,87 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Závesné hračky
Hmotnosť: 0.22 kg
Délka: 14,22 cm
Šířka: 7,62 cm
Hloubka: 40,13 cm
Objem: 4348,34 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Interaktívne a edukačné hračky od značky BRIGHT STARTS potešia vaše detičky rôznymi funkciami, pútavými materiálmi, farbami a materiálmi. Deti sa skvelo zabavia a zároveň si trénujú zmysly. Značka BRIGHT STARTS prináša zábavu už pre tie najmenšie detičky.