NUK Cumlík Space Dúha v boxe 0-6m

Kód: H92-10730901DUHA
Novinka
Neohodnotené
Značka: NUK
5,99 €
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

NUK cumlík Space silikónový, 0-6 mesiacov, 1ks v balení

- Vylepšený originálny tvar cumlíka NUK - pripomína tvar matkinej bradavky počas dojčenia, vďaka čomu perfektne vyhovuje detskej pusinke pri saní
- Extra veľké ventilačné otvory pre maximálnu cirkuláciu vzduchu, pokožka bábätka tak môže dýchať - perfektná pre detskú citlivú pokožku
- Tenší a užší cumlík redukuje tlak na čeľusť a zúbky
- Odolná, znovupoužiteľná cestovná krabička
- 0-6 mesiacov, bez BPA, 1 ks v balení


Nový cumlík NUK Space silikónový: pre obzvlášť citlivú pokožku bábätka

Naši najmladší majú od začiatku vlastnú hlavu, ale aj úplne odlišné fyzické vlastnosti. Detská pokožka je veľmi jemná a citlivá. NUK vynašiel nový cumlík NUK Space, aby chránil detskú pokožku tým najlepším možným spôsobom a poskytol vašim potomkom maximálne pohodlie za každej situácie. Cumlík zaujme svojím splošteným a úzkym cumlíkom, ktorý poskytuje dostatočný priestor pre prirodzené sacie pohyby. Cumlík NUK Space vyhovuje perfektne detskej pusinke počas sania. Viac ako 95% bábätiek cumlík NUK bez problémov prijme. Cumlík NUK Space má tiež extra veľké otvory na ventiláciu, ktoré sa starajú o maximálnu cirkuláciu vzduchu a umožňujú detskej jemnej pokožke dýchať. Z tohto dôvodu by 99 % mamičiek odporučilo cumlík NUK Space pre bábätká s citlivou pokožkou.
Model NUK je dostupný v rôznych designoch. Roztomilý 3D zvieracie motívy v krabičke, ktorá šetrí miesto a dá sa použiť aj na cestovanie. Pribaľte cumlík NUK Space do svojej kabelky alebo tašky na plienky a majte ho po ruke zakaždým, keď bude treba. Cestovná krabička je vhodná aj na sterilizáciu v mikrovlnnej rúre. Vďaka tomu vám bude cumlík NUK Space pomocníkom na dlhú dobu.
Nezávislý prieskum trhu so 114 mamičkami, Nemecko 2018.

Doporučené odborníkmi: Cumlíky NUK upokojujú ešte lepšie ako kedykoľvek predtým
Zdravý vývoj bábätiek je pre nás veľmi dôležitý, preto chceme, aby každé bábätko malo cumlík, ktorý je preňho prirodzený a vhodný na správny vývoj čeľuste. Vďaka ďalšiemu vývoju originálneho tvaru NUK, ktorý je vhodný pre čeľusť a je v súlade s poslednými lekárskymi objavmi, upokojuje cumlík NUK ešte lepšie ako kedykoľvek predtým. Dojčené deti ho prijímajú veľmi dobre aj vďaka jeho známemu tvaru. Dojčiace mamičky potvrdili, že NUK cumlíky neovplyvňujú dojčenie.
Cumlíky NUK navyše nespôsobujú zlý vývoj zúbkov alebo čeľustí. To zaisťuje úzky, sploštený cumlík. Cumlík minimalizuje tlak na malé zúbky a čeľusť - čo je o dôvod navyše, prečo sú NUK cumlíky oceňované a odporúčané pôrodnými asistentkami, pediatrami a ortodontistami.
100 % ortodontistov potvrdzuje, že cumlíky NUK nespôsobujú zlý vývoj čeľustí ani zúbkov. 90 % mamičiek odporúča cumlík NUK a 92 % dojčiacich mamičiek potvrdzuje, že cumlíky NUK Space Pacifier neovplyvňujú dojčenie.
Nezávislý prieskum trhu s 307 mamičkami; Nemecko 2017.
Nezávislý prieskum trhu s 50 pôrodnými asistentkami, 50 pediatrami a 50 ortodontistami; Nemecko 2017.


Multifunkčné balenie
Cumlík NUK Space má navyše svoju vlastnú praktickú krabičku. Tá sa postará o hygienické čistenie cumlíka v mikrovlnnej rúre, cestovaní aj skladovaní v čistote a bezpečí.

Dodatočné parametre

Kategória: Cumlíky
Hmotnosť: 0.04 kg
Farba: Viacfarebná
Veľkosť: 0-6 m
Délka: 5,30 cm
Šířka: 6,00 cm
Hloubka: 11,50 cm
Objem: 365,70 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pri starostlivosti o deti chceme vždy to najlepšie. Preto aj v našej ponuke nájdete obľúbenú značku NUK. Cumlíky, fľaše, odkvapkávač na fľaše, teplomer do vaničky a iné výrobky od tejto značky sú zárukou kvality. Nuk totiž nevyrába len produkty. Spolu s odborníkmi a lekármi vyvíja pomôcky, ktoré detičkám nie len poslúžia, ale zároveň ich používaním prispievajú k zdravému a prirodzenému vývinu detí. Aj na základe potrieb a skúseností mamičiek vznikol široký sortiment NUK, ktorý svojou kvalitou vytvára bezpečnostné normy v oblasti produktov pre deti.